Ford Focus Servisi

Ford Focus Servisi

Ancak, birçok Focus sahibi aracın servis seçeneklerinden yoksun olmasını sevmiyor. Öte yandan, bazı Focus sahipleri, yerel bayilerindeki geniş parça bulunabilirliğini ve yardımsever personeli takdir ediyor. Firmamız bu anlamda Ford Focus araç sahiplerinin en çok performans aldığı işletmelerden biridir. 
 

Ford Focus Servisi

Ford Focus Servisi Hizmet Aşamaları

Ford Focus Servisi Hizmet Aşamaları

Ford Focus servisi söz konusu olduğunda, Ford'un Focus sahipleri için birçok hizmet seçeneği var. Örneğin, bayiler ayrıca araç üzerinde bakım ve onarım yapma yetkisine sahiptir. Bu, Focus ile ilgili herhangi bir sorunun bir bayinin servis merkezinde çözülebileceği anlamına gelir. Focus sahipleri için başka bir seçenek de araçlarını bölgelerindeki herhangi bir yetkili tamirciye götürmek. Çoğu bayide, yalnızca Focus'un çalıştığı belirli bir servis departmanı bulunur; bu nedenle, yerel bayiniz aracınızın sorunları hakkında adil bir bilgiye sahip olacaktır. Dilerseniz aracınız üzerinde çalışması için Ford tarafından önceden onaylanmış firmamızdan randevu alabilirsiniz. Ayrıca, Ford bayilerinin iş ortaklığı yapabileceği üçüncü taraf tamirciler de vardır. Focus onarım hizmetleri almak için online randevu oluşturabilir ya da telefonlarınız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Ford Focus Servisi Hizmet Aşamaları

Ford Focus Servisi Avantajları

Ford Focus Servisi Avantajları

Ford Focus servisi avantajlarından biri de güven vermesi ve araçları kaliteli bir şekilde onarmasıdır. İçiniz rahat olsun, araçlarınızın beklendiği gibi çalışacağını ve hızlı ve doğru bir şekilde düzeltileceğini bilmek anlamına gelir. Örneğin, tüm Ford bayileri, her yeni araba alımında ücretsiz ömür boyu fren muayeneleri ve serbest tekerlek hizalamaları sunar. Frenler ve tekerlekler, yeni araçlarda bulunan iki yaygın sorundur; kontrol ettirmek, aracınızın frenlerinin ne kadar iyi çalıştığını ve lastiklerinin doğru şekilde şişirildiğini bilmenizi sağlar. Serbest hizalamalar daha da önemlidir çünkü tekerleklerinizin düz olmasını ve düzensiz aşınmadan zarar görmemesini sağlar. Tüm araçlar, ömürleri boyunca en az bir kez bu tedaviyi almalıdır; Kötü direksiyon veya süspansiyon hasarı gibi yoldaki birçok sorunu önlemeye yardımcı olur. Şişli Ford servisi araçlarınızda ihtiyaç duyulan tüm büyük onarımlar için ücretsiz parça değiştirmeyi de içerir.
 

Ford Focus Servisi Avantajları

Şişli Ford Focus Servisi

Şişli Ford Focus Servisi

Şişli Ford Focus servisi tarafından sunulan bir başka avantaj da genel olarak araçların ömrünü uzatmasıdır. Bunun bir yolu önleyici bakımdır; düzenli planlı bakım, bir aracın yaşam döngüsünde daha sonra büyük sorunlar haline gelmeden önce birçok küçük parça sorununu yakalayabilir. Bu nedenle, tüm Focus araçları, yetkili bir bayi aracılığıyla satın alındığında hiçbir kesinti yapılmadan 3 yıl/36.000 mil garantilidir. Uzun vadeli bakım ödemeleri, ilk satın alma yılındaki rutin servis maliyetlerini kapsadığından, garanti otomatik olarak yeni sahiplere aktarılır. Bu ilk yıldan sonra, çoğu araç, yeni araçlardan daha düşük yıllık maliyetleri olduğundan, rutin bakım masraflarını kendileri karşılayabilmelidir. 
 
Her ne kadar bazı insanlar araçlarını her yere götürebileceklerini ve ihtiyaç duydukları işi yapabileceklerini bilmekten hoşlansalar da. Bittiğinde, diğerleri bu rahatlığın bayilerden veya bağımsız tamircilerden bir fiyat etiketi ve zaman taahhüdü ile geldiğini düşünüyor.
 

Şişli Ford Focus Servisi

Şişli Ford Focus Bakım ve Onarım

Şişli Ford Focus Bakım ve Onarım

Genel olarak, her araç sahibinin, yerel Ford bayilerinde Focus otomobilleri için yetkili araç onarım hizmetlerine erişmesi için birçok neden vardır. Odaklarının doğru çalışacağını bilmenin huzuru ya da önleyici bakım sayesinde daha uzun ömür; araçlarınızı onarımlar için herhangi bir yere götürebilmenin ve her zaman bilgili mekaniklere erişebilmenin birçok faydası vardır. Bazen uygunsuz veya maliyetli olabilse de bu sorunların ne olabileceğini önceden bilmekle bu sorunların üstesinden gelmenin yolları vardır, böylece arabanızı yerel bayinizin servis departmanı dışında başka bir yere götürmeden önce ne kadar hazırlık yapmanız gerektiğini bileceksiniz! Şişli Ford Focus servisi olarak araçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri kapsamlı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin!
 

Şişli Ford Focus Bakım ve Onarım