15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Bakım çalışmaları içinde paket şeklinde hizmetler, aracın pek çok noktasının aynı anda kontrolünü sağlar.

Bu konuda örnek olan popüler hizmetimiz Şişli 15 adım kontrol şeklinde karşınıza gelmektedir. Bu kapsamlı bakım sürecinde;
 
 • Elektronik sistemleri bakımı
 • Aydınlatma sistemleri bakımı
 • Elektrik sistemleri bakımı
 • Fren kontrolü
 • Lastiklerin bakımı
 • Silecek kontrolü ve bakımı
 • Korna kontrolü 
 • Alt gövde incelemesi
 • Akü bakımı 
 • Yağ ve filtre değişimi
 • Klima gazı kontrolü
İşlemleri gerçekleşir. Aracınızda zamanla eskiyen parça ve sistemleri belirlemek, bu tür bakımlarda temel görevlerden biridir. Bakım çalışmalar donanımlı bir servisin imkânları ile gerçekleşir. Her zaman görevinde hazırlıklı olan servisimiz, usta elemanları ve kullandığı ince teknolojilerle bu konuda en iyi görevi size sunma yarışı içindedir. Hizmetlerimize ulaşmak için servisimizin hizmetleri size ışık tutacaktır.
 

15 Adım Kontrol İle Aracınız Ve Siz Güvendesiniz

Periyodik olarak zamanında yapılan bakım çalışmalarında asıl amaç güvenliktir. Bakımı yapılan araçların trafiğe zarar verme ve kaza yapma riski daha düşüktür. Buna ek olarak bakımla gelen konfordan da söz etmek gerekir. İyi bir bakımın araçlar üzerindeki etkisini görmek için, Şişli 15 adım kontrol hizmetinin detaylarına bakmak sizi bilgilendirecektir.
 
Marka ve servis kalitesi ile hareket eden servisimiz, pek çok farklı araç bakım uygulaması ile karşınıza gelmektedir. Aracınızın estetiğinden aksamlarına kadar pek çok konuda kapsayıcı bir bakım çalışması öne çıkar. Bakımların araca maddi olarak da önemli katkısı görülür. Tecrübeli oto servis, tüm imkânlarını araçlarınız için seferber etmiştir. Araçların kalitesini ve kullanım ömrünü koruyan bakım çalışmaları, tarafımızdan detaylı olarak sunulmaktadır. Yol güvenliği ve konforlu yolculuğun elde edilmesinde, düzenli bakım hizmetlerimizin size çok önemli katkısı ortaya çıkmaktadır.
 

15 Adım Kontrol Ne İşe Yarar?

Bakım ve kontrollerin düzenli şekilde yapılması, insanların sağlıklı yolculuk imkânından faydalanması anlamına gelir. Servisimizin bu konuda çok etraflıca düşünüp dikkatlice verdiği hizmetler bulunmaktadır. Özellikle günümüz standartlarında 15 adımda gerçekleşen kontrol hizmeti, yılın değişik zamanlarında araçlar için çözüm oluşturmaktadır. 
 
Mevsimsel olarak bakım çalışmalarını değerlendirmek gerekirse, bahar bakımı, kış sonrasında gerekli hazırlıkların yapıldığı bir dönem gibidir. Özellikle araçların içinde bulunduğu mevsime göre hazırlıklı olması çok önemlidir. Lastik tercihi, bakım tercihleri ve sıvılar konusunda takviye ve değişim çalışmaları, her zaman aracın performansına uygun bir sonuç yaratmaktadır. Araç kalitenizi muhafaza edebilmek için, servisimizin çalışmaları size yol gösterecek ve gereken yardımları sağlayacaktır.
 

İlgili Konular

Periyodik Bakım Neden Önemlidir?

Periyodik Bakım Neden Önemlidir?

Araçlarınızda zamana ve kullanıma bağlı olarak bazı deformasyonlar ortaya çıkabilir.

Rehbere git

Teknik Servis Seçimi

Aracınızın değerine uygun olarak bakım onarım ve malzeme değişiminde güvenilir servislere yönelmeniz gerekir.

Rehbere git
Teknik Servis Seçimi
Oto Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kara taşıt araçları dünyada en çok kullanılan ulaşım araçlarıdır.

Rehbere git

Otomobil Elektroniği

Otomobillerin son dönemlerindeki tasarımlarında, elektronik sistemlerin kullanımına büyük önem verilmektedir.

Rehbere git
Otomobil Elektroniği