Kaporta
Kaporta

Kaporta

Aracınızın dış görünüşü sizin için prestij anlamını taşır. Bu saygınlık unsuru aynı zamanda aracın mevcut maddi değeri konusunda insanlara fikir verir.

Zamanla birlikte her bir aracın değişik sebeplerden yıpranması kaçınılmazdır. Bu yıpranmalar araca görüntü olarak yansır. Araç kaportasında oluşan sorunlara yönelik olarak verilen hizmetler içinde;
 
  • Göçük düzeltme
  • Boyasız göçük düzeltme
  • Macunla deformasyonları kapatma
  • Oto boya
  • Pasta-cila
Önemli bir yer tutmaktadır. Şişli kaporta bünyesinde sunulan bu tarz hizmetler, araçların güzel ve parlak görüntüsüne katkı sunmaktadır. Maddi olarak ve manevi anlamda araç sahipleri, bakımlı araçlara her zaman büyük önem verir. Aracınızın güzel görüntüsünü desteklemek için, gerektiğinde kaporta hizmetlerini işinde uzman servis bünyesinde almalısınız.

Kaporta Sorunlarını Giderme

Aracınız hakkında çok şey bilen ekiplerimiz, kaporta sorunlarının tespitinde ve giderilmesinde çok başarılıdır. Müşterilerimize kaporta hizmetleri konusunda en verimli sunumları gerçekleştiriyoruz. Şişli kaporta bünyesinde ortaya çıkan en kaliteli imkân ve fırsatlar, servisimizin dikkatle sunduğu hizmetler artasında yer alır. Kaporta bakım ve onarım hizmetlerimiz sayesinde, aracınız pürüzsüz ve ışıltılı bir görüntüye kavuşur.
 
Göçük düzeltme hizmetimiz son dönemin en çok tercih edilen güvenilir hizmetleri arasında bulunur. Verdiğimiz hizmetler araç kalitesinin artmasına yöneliktir. Özellikle 2. El araç pazarında, araç sahipleri kaporta hizmetimizle önemli kazanımlar elde eder. Trafikte itibarınızı düşünüyorsanız, araç kaportanızın güzel ve gösterişli olması her açıdan size kazanım imkânı sunacaktır.
 

Kaporta Sorunlarını Gidermek Neden Önemlidir?

Aracınızın kaportası, dış görünüşü en çok ilgilendiren unsurların başında gelir. İyi bir boya ve parlak görüntü ile aracınızın iyi bir maddi değere ulaşması mümkün olmaktadır. Trafikte kullandığınız esnada, park ettiğiniz noktada veya aracınızı satarken, kaporta konusundaki sorunların giderilmiş olması çok önemlidir. Pek çok araç istese de istemese de bu sorunlarla yüzleşebilir. Vuruklar, kazalar ve değişik sebeple ortaya çıkan sorunlar, kaporta sorunları olarak karşınıza gelmektedir. Güneş ve hava koşullarının yarattığı durumları da elbette buradaki sorunlara dâhil etmek söz konusu olmaktadır.
 
Oto boya hizmetleri için öncelikli olarak kaporta hizmetlerinin eksik olarak verilmesi gerekir. Bu hizmetler içerisinde önemli bir yere sahip olan göçük düzeltme işlemi, son yıllarda üzerinde çok durulan hizmetlerin başında gelmektedir. Boyasız, vakumlu veya mıknatıslı yöntemlerin kullanımı sayesinde, araç performansını ve kalitesini belli bir yere taşımak söz konusu olmaktadır. Yine aracın maddi değerine yapılan yatırımların karşılığını göstermek için, servisimizin bu konudaki örnek çalışmalarına göz atmak size önemli derecede fikir verecektir.
 

İlgili Konular

Fren Pedalı Neden Boşalır

Fren Pedalı Neden Boşalır

Fren pedalının boşalması, yani pedala bastığınızda pedalın beklenenden daha fazla yere kadar inmesi veya sıkıştırıldığında yeterince direnç göstermemesi, genellikle fren sisteminde bir sorun olduğunun işaretidir.

Rehbere git

Turbo Arıza Belirtileri

Turbo şarjlı motorlar, modern araçların performansının ve verimliliğinin önemli bir parçasıdır. Turbo şarj, motorun yanma odasına daha fazla hava basarak motor gücünü artırır ve yakıt tüketimini optimize eder. Ancak, turbo sisteminde meydana gelen arızalar, aracınızın performansını önemli ölçüde etkileyebilir ve bazı durumlarda ciddi hasara yol açabilir. Bu yazıda, turbo arızasının genel belirtilerinden, turbo basınç sensörü ve selenoid valf arızalarına kadar farklı turbo bileşenlerinin arıza belirtilerini inceleyeceğiz. Bu bilgiler, aracınızın turbo sistemini anlamanıza ve...

Rehbere git
Turbo Arıza Belirtileri
Teknik Servis Seçimi

Teknik Servis Seçimi

Aracınızın değerine uygun olarak bakım onarım ve malzeme değişiminde güvenilir servislere yönelmeniz gerekir.

Rehbere git

EGR İptali

EGR iptali araç motorunun çalışma performansını artırmak için yapılan bir işlemdir.

Rehbere git
EGR İptali