Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Akü aldığınız zaman garanti sürecini başlatan evraklar size verilir. O evraklar sayesinde garantinin ne zaman başladığını ve ne zaman sona ereceğini kolayca görebilirsiniz. Bu süreç genelde 2 yıl olarak bilinir.

Forklift ve benzer iş makinelerinde bazen 1 yıllık bir süre, garanti kapsamının zaman dilimini gösterir. Aracınızdaki akü ile ilgili sorunlar yaşarsanız, garanti kapsamında bulunan süreçlerde nasıl bir hizmet alacağınızı çok daha iyi bilirsiniz. Akü bakımı ve gerekli kontrollerin yapılması ile Şişli garantili akü sürecinin önemi çok daha iyi anlarız. Özellikle garanti kapsamındaki değişim hizmetini ve avantajını bilmek sürücülerin kazancını gösterir.
 
Arıza giderme ve rutin bakım çalışmalarında, akünün deneyimli servis çalışmaları ile gözden geçirilmesi sağlanır. Bu tür bakım ve kontroller akünün durumu hakkında doğru bilgi verir. Tecrübesi yüksek ekiplerimiz sayesinde akünün ihtiyaçlarını tespit edip karşılamamız çok uygun bir zaman dilimini ortaya koyar. Bu saman dilimi içinde değişim de dâhil olmak üzere pek çok bakım ve yenileme çalışmaları yapılır.
 

Akülerde Garanti Kapsamında Servis Hizmeti

Akü ile ilgili sorunları hemen tanımlayan servisimiz, bu sayede sorunların çözümüne çok önemli katkılar sağlamaktadır. Şişli garantili akü hizmetini en titiz şekilde hazırlayıp sunan servisimiz. Aracınızın enerji kullanımını verimli bir şekilde destekleyen çözümler üretir. Rahat ve konfor katkısı ile hiç yolda kalmadan güvenle yolculuk fırsatı, bakımlı araçların avantajı olarak size çok önemli katkılar sağlar.
 
Akü ile ilgili sorunlar tespit edilirken, bu sorunların çözümü ve garanti kapsamına girip girmediği tespit edilir. Sonrasında ise bu konuda bir çözüm planlanıp uygulamaya konur. Değişimin gerekli olduğu görülürse, garanti kapsamının önemi çok daha fazla anlaşılır. Garanti kapsamında verilen hizmetler, araç sahiplerinin ekonomik olarak rahat etmesine katkı sağlar.
 

Akülerde Garanti Neden Önemlidir?

2 yıl geçerlilik zamanı olan akü garantisinde, servisimizin çalışmaları örnek olarak kabul edilebilir. Akü sorunlarını gidermede hatta akü değişiminde çok önemli hizmetleri ayağınıza getiren servisimiz, kaliteli ve nitelikli malzemelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Uzman servisini yapmış olduğu akü kontrol çalışmalarında, mevcut durumu ortaya koymak ve sorunları tespit etmek daha kolay olmaktadır. 
 
Prensipleri ile ve çalışma azmi ile kendini gösteren teknik ekiplerimiz, aracınızla ilgili en nitelikli sonuçları gündeme taşımaktadır. Eksiklerinizi tespit ettiğimiz andan itibaren, bu eksikleri servisimiz tarafından karşılamak çok daha kolay olmaktadır. Bize ulaşıp bu kaliteli hizmetlere zaman kaybetmeden müşteri olabilirsiniz.
 
 

İlgili Konular

Teknik Servis Seçimi

Teknik Servis Seçimi

Aracınızın değerine uygun olarak bakım onarım ve malzeme değişiminde güvenilir servislere yönelmeniz gerekir.

Rehbere git

Turbo Arıza Belirtileri

Turbo şarjlı motorlar, modern araçların performansının ve verimliliğinin önemli bir parçasıdır. Turbo şarj, motorun yanma odasına daha fazla hava basarak motor gücünü artırır ve yakıt tüketimini optimize eder. Ancak, turbo sisteminde meydana gelen arızalar, aracınızın performansını önemli ölçüde etkileyebilir ve bazı durumlarda ciddi hasara yol açabilir. Bu yazıda, turbo arızasının genel belirtilerinden, turbo basınç sensörü ve selenoid valf arızalarına kadar farklı turbo bileşenlerinin arıza belirtilerini inceleyeceğiz. Bu bilgiler, aracınızın turbo sistemini anlamanıza ve...

Rehbere git
Turbo Arıza Belirtileri
Oto Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kara taşıt araçları dünyada en çok kullanılan ulaşım araçlarıdır.

Rehbere git

Oksijen Sensörü Arızası

Oksijen sensörü, hem benzinli hem de LPG´li araçlarda bulunan ve modern motor yönetim sistemlerinin kritik bir parçasıdır.

Rehbere git
Oksijen Sensörü Arızası