Golf Servisi

Golf Servisi

Golf veya resmi adıyla GTD, Almanya'daki en popüler ikinci otomobil ve dünya çapında en popüler otomobillerden biridir. VW'nin Golf serisi son derece çok yönlüdür ve üç gövde çeşidiyle gelir. Tüm bu varyantlar, sürüşü çok eğlenceli hale getirir, ancak onarımları ve bakımları da zordur. Bu nedenle, bakım ve onarım çalışmaları için Golf'ünüzü nereye götüreceğinizi bilmek önemlidir. 
 
Golf servisi olarak hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde Golf araç sahiplerinin istedikleri standartlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Özellikle araçların periyodik bakımı ve oto elektronik problemleri konusunda verdiğimiz hizmetlerden yüksek müşteri memnuniyeti sağladık. Bu da hizmetlerimizin nasıl bir kalite standardına sahip olduğunun göstergesidir. 
 

Golf Servisi

Şişli Golf Servisi

Şişli Golf Servisi

Şişli Golf servisi araçlarınızın segmentasyonu fark etmeksizin, tüm modellerdeki araçlarınızın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Arıza tespit uzmanlarımız araçlarınızda çözümleyemediğiniz hataları kısa sürede gün yüzüne çıkarır ve kolayca arızaları tespit ederek düzeltir. Her Golf'ün dünya çapında birden fazla servis merkezi vardır. Servis merkezleri teşhis ekipmanını günceller ve aşınmış parçaları değiştirir. Ayrıca araçlarda önleyici bakım yapar ve yeni farlar, arka lambalar, boya işleri ve daha fazlasını kurarlar. Yine de çoğu müşteri, araçlarının bakımını bir Volkswagen bayisinde yaptırmayı tercih ediyor. Bunun nedeni, Volkswagen'in otomobilleri için birinci sınıf parçalar üretmesi ve bayilerinin bunlara erişebilmesidir. Ayrıca, bayilerde, onarımlara yardımcı olan, başka yerde bulamayacağınız tanılama araçları bulunur. Her iki yer de aracınızda kaliteli işler yaptığı için her iki şekilde de çalışır.
 
Şişli Golf servisi İstanbul’da en çok bilinen Golf yetkili servislerinden biridir. Golf'ler birçok ülkede popülerdir ve bunların bakımı için birçok yetkili servis bulunur. Alman arabaları olmasına rağmen, çoğu servis merkezi İtalyan şirketleri tarafından işletilmektedir. Bunun nedeni, Volkswagen'in tüm servis merkezlerini 'Volkswagen AG' adı altında işletmesidir. Farklı Golf modelleri için özel ekipmanlara sahipler, ancak hepsinin bakımı İtalyan uzmanlar tarafından yapılıyor. Her iki şekilde de çalışır, çünkü her ikisi de araçlarınızda kaliteli bakım çalışmaları yapar.
 

Şişli Golf Servisi

Şişli Golf Servisi Hizmetleri

Şişli Golf Servisi Hizmetleri

Şişli golf servis bakım onarım, akü değişimi, parça değişimi, emisyon sistemleri, oto elektronik sistemleri, fren sistemleri, lastik değişimi, yol yardım hizmetleri ve daha birçok konuda hizmet sunmaktadır .Daha önce de belirtildiği gibi, her Golf'ün dünya çapında birden fazla yetkili servis merkezi vardır. Her merkez, Golf serisinin kendi özel varyantını korur. Nerede yaşıyor olursanız olun, yakınınızda arabanıza en çok ihtiyaç duyduğu anda bakabilecek volkswagen servis merkezi vardır.
 
Hangi Golf'e sahip olursanız olun, servis maliyetleri ve parçalar benzerdir. Parçaların fiyatları, üretim maliyetlerinin düşük olması nedeniyle nispeten düşükken, her merkezin araçlar üzerinde çalışan kendi personeli olduğundan işçilik maliyetleri yüksektir. Çoğu yetkili servis onarımlarda kaliteli işçilik sağlamak için yüksek ücretler alabilir. Ayrıca, doğrudan Volkswagen'den satın almak yerine yedek parçalara ihtiyaçları olursa ekstra ücret alacaklar. 
 
Arabanızı düzenli bakıma götürmek sorunsuz çalışmasını sağlar ve büyük sorunları önler. Şişli Golf Servisi hem de VW olmayan garajlar, işçilik veya parça için aşırı miktarda ücret almadan aracınızda kaliteli çalışma sağlar. Arabanız serviste tamir edilirken, tamir edilirken sorunsuz çalışmasını sağlamak için ne zaman benzine ihtiyacı olduğunu takip ettiğinizden emin olun. Golf servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızın sunduğu benzersiz hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçin.
 

Şişli Golf Servisi Hizmetleri