Passat Servisi

Passat Servisi

Volkswagen Passat Servisi bünyesindeki uzman ekiplerimiz sayesinde araçlarınızın tüm arızalarını tespit ediyor ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. 
 
Volkswagen Passat, 1991'den beri piyasada olan orta boy bir sedandır. Performans ve verimliliğin nihai birleşimidir. İlk gösterime girdiğinde Audi 100 ve Volkswagen Golf'ün en iyi özelliklerini birleştirdi. Aslında, Golf'ün daha uzun dingil mesafesi, Audi 100'ün iç boyutlarını yansıtmanın doğrudan bir sonucudur. Sonuç olarak, Passat, Volkswagen'in en çok satan modellerinden biri haline geldi. Passat servisi olarak araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede çözüyor ve sizlere bu anlamda performans alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.
 

Passat Servisi

Şişli Passat Servisi

Şişli Passat Servisi

Şişli Passat servisi özellikle araçlarınızın muayene ve bakım işlemlerini kapsamlı periyodik bakım çalışmalarıyla üst düzeye çıkarır. Tüm Passat'lar çeşitli kaplama ve seçeneklerde mevcuttur. 1.8 T, temel motordur, ancak turbo dizel çeşitleri ve ayrıca bir plug-in hibrit vardır. Tüm Passat'lar standart donanım olarak dört tekerlekten çekiş ile gelir ve 125 mph'ye giderken 10 saniyenin biraz üzerinde 62 mph'ye ulaşabilir. Ayrıca, 2007'de uygulamaya konan katı NOx emisyon düzenlemeleri de dahil olmak üzere, tüm ABD emisyon standartlarıyla tamamen uyumludurlar.
 
Şişli Passat servisi araçlarınızın rutin bakımı, bahar ve kış bakımı gibi hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Araçlarınızın tüm onarım ve bakım işlemlerini garantili hizmetlerle gerçekleştiriyoruz. Her araçta olduğu gibi, Volkswagen Passat'ınızı bakımlı ve iyi çalışır durumda tutmak, etkinliğinin anahtarıdır. Aracınızın garantisi ne kadar uzun olursa olsun, size kaliteli bir araç deneyimi sunması için Volkswagen'e güvenebilirsiniz. Örneğin, tüm Passat'lar garantilerinde üç yıl/36.000 mil garanti ve bakımlarında 12 ay/12.000 mil garanti ile gelir. Ayrıca Volkswagen, ülke çapında yüzlerce yerde yağ değişimi, lastik rotasyonu ve muayene gibi eksiksiz bir ücretsiz hizmetler yelpazesi sunmaktadır. Volkswagen servisi özel hizmetlerine ulaşmak artık çok daha kolay.
 

Şişli Passat Servisi

Şişli Passat servisi Bakım ve Onarım Hizmetleri

Şişli Passat servisi Bakım ve Onarım Hizmetleri

Şişli Passat servisi bakım ve onarım hizmetleri konusunda araçlarınızı titiz ve detaylı bir şekilde kontrol eder. Daha sonra araçlarınızdaki hasar ve arızaları tespit ederek. Bakım ve onarım işlemlerini pratik yöntemlerle gerçekleştirir. Bayilerin hizmetlerini ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde uyarlayabilmeleri için geri bildiriminizi yerel bayinizle birlikte dosyada tutmanız önemlidir. Düzenli geri bildirimler ayrıca bayilerin, tüketicilerin hangi araçları satın almak istediklerini bilmelerini ve ilk önce onlara hizmet vermelerini sağlar. Bu, bayilerin diğer marka veya modellere servis yapmadan önce tavsiye edilen araçlarına servis vererek daha fazla araç satmasına ve değerli tüketici itibarı kazanmasına yardımcı olabilir.
 
Volkswagen Passat, olağanüstü yakıt sunan orta boy bir sedan arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Ekonomi, konfor ve performans. Model ayrıca geniş iç mekânı, güvenli iç yapısı ve önden çarpışma uyarısı ve şeritten ayrılma uyarı sistemleri gibi gelişmiş güvenlik özelliklerini arayan aileler için de çok uygundur. VW'de, mükemmel müşteri hizmeti ve düzenli araç bakım güncellemeleri yoluyla müşteri iyi niyetini korumanın önemini anlıyorlar. Şişli bölgesinde kaliteli bir yetkili servis arıyorsanız bu anlamda doğru adrestesiniz. Araçlarınızın tüm problemlerini kısa sürede çözüyor ve sizlere kısa sürede içerisinde teslim ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin!
 

Şişli Passat servisi Bakım ve Onarım Hizmetleri